Žij svůj sen*** // !TEST pro všechny moe SB! → TADY

Wše o Rod (Flanders)

29. června 2008 v 18:23 | Adrianne |  Simpsonovi, Flandersovi a ostatní..

Rod Flanders

Rod je starší z obou bratrů Flandersových. Stejně tak jako jeho mladší bráška Todd a vlastně stejně jako celá Flandersovic rodina je silně věřící. Zná nazpaměť Bibli (Starý i Nový Zákon), což dokazuje při večerních rodinných hrách ("Otázky z Matouše 3-15″ a podobně).
Rod Flanders
Modlí se každý den při různých zvláštních příležitostech, nebo jen tak, pro radost. Modlí se za ochranu sebe a svého brášky Todda, modlí se za odpuštění pro rošťáky, jako je například Bart, modlí se za úspěch otcova Leftoria, a k smrti ho mrzí, že se nemůže modlit ve škole. Odmala trpí cukrovkou a proto je jeho oblíbeným jídlem "Nachos ala Flanders", což jsou kroužky okurky s kozím sýrem.
Ani jeden z bratrů nikdy neodmlouval rodičům, oba mají upřímnou radost z toho, že můžou jít spát a ráno před školou se těší z nového dne… Jeho nejoblíbenější videohrou je "Konvertuj Satana". Každý večer rád poslouchá pohádky o robotech jménem Rod a Todd, které mu Ned Flanders vypráví. I přestože jsou Flandersovic děti izolovány od okolního hříšného světa, zůstala v Rodovi špetka sexuálního projevování - viz jeho věta mířená k otci: "Já chci taky nosit šaty!"
Věk:pod 10 let
Zaměstnání:žák a věrný křesťan
Nejčastější činnost:modlení
Nejlepší přátelé:Bůh, Ježíš, bratr Todd, otec Ned
Největší nepřátelé:satan
Co miluje:hrnek horkého kakaa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama