Žij svůj sen*** // !TEST pro všechny moe SB! → TADY

Wše o Líze

29. června 2008 v 18:04 | Adrianne |  Simpsonovi, Flandersovi a ostatní..

Líza Simpsonová

Neobyčenjná mladá dívka, jedna z nejchytřejších lidí ve Springfieldu, ekologická aktivistka a ochránkyně lidských práv. Snaží se o světový mír, ale někdy jí dá dost práce udělat si pořádek v sobě samé.
Líza Simpsonová
Co si budeme povídat, Líza je šprtka jako poleno, takže se nedivte, že ji hodně lidí nemá rádo. Springfield je zkrátka město hňupů, kde se chytrost nenosí. Ale právě proto, že ve Springfieldu žijí hňupové, dokáže jejich problémy vyřešit jedině Líza. A za to si získává obdiv a uznání, po kterém tolik touží.
Líza Simpsonová
I když je o něco mladší, než Bart, nikdo nepochybuje o tom, že v inteligenci ho několikanásobně převyšuje, a to jí dělá dobře… V epizodě "Cyhtrý a chytřejší" se zjistí, že je malá Maggie nadprůměrně inteligentní a Líza dělá všechno pro to, aby získala zpátky svou pověst. Její nekalé praktiky jsou ovšem na pováženou.
Jedině ona dokáže přesvědčit starostu Quimbyho, aby zrušil pouliční osvětlení, protože jí to brání v pozorování noční oblohy. Jedině ona se dokáže dostat na univerzitu a vydávat se za dospělou. A hlavně kvůli ní ve Springfieldu fungují instituce jako knihovna a muzeum.
Na rozdíl od křesťanského zbytku rodiny je přesvědčená buddhistka a vegetariánka. Osobně se zná se spoustou známých a zajímavých lidí. Láska ke hře na saxofon ji spojuje s bývalým prezidentem USA Billem Clintonem. Setkala setřeba i s "broukem" Paulem McCartenym nebo tibetským Dalajlamou.
Věk:8 let
Výška postavy:91 centimetrů
Znamení:Střelec
Idol:jazzman Marty Krvavá Dáseň
Oblíbené hračky:panenka Malibu Stacey
Její lásky:Nelson Muntz, Ralph Wiggum, Colin a mnoho dalších
Oblíbené hlášky:"Budu ve svém pokoji!"
Co zbožňuje:školu, učení, poznávání
Co nenávidí:tupost a přetvářku
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 princess princess | Web | 29. června 2008 v 18:09 | Reagovat

awooooooooooooj na mojom blogu je bleskovka tak sa pls zapoj :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama