Žij svůj sen*** // !TEST pro všechny moe SB! → TADY

Wše o Lenny Leonard

29. června 2008 v 18:43 | Adrianne |  Simpsonovi, Flandersovi a ostatní..

Lenny Leonard

Lenfordu Leonardovi už ve Springfieldu nikdo neřekne jinak než "Lenny". Je to pohodář a všichni ho mají rádi. Co však tento na první pohled flegmatický mladík skrývá? Nahlédněme společně pod povrch!
Lenny Leonard
Pracuje, stejně jako Homer, v atomové elektrárně v sektoru 7G. Jako jediný ví, jak se zapíná odlučovač částic. Skoro nikdy ho nevidíme bez jeho věrného společníka Carla. Co je mezi ním a Carlem, to je otázka. Lenny byl sice ženatý, s jeho manželkou to však za moc nestálo… Spekuluje se tedy, že mezi ním a Carlem opravdu nějaký milostný vztah je. Jestli jsou jen přátelé nebo ne, to už si každý z nás musí rozhodnout sám. V jedné epizodě však Vočko řekl Homerovi, Lennymu a Carlovi: "Jestli nevypadnete, tak prásknu, kdo z vás je gay!" Všichni tři okamžitě utekli.
Lenny vlastní dům spojený s tělocvičnou a barem. Má velmi citlivé oko, a pravděpodobně je do něj zamilovaná Marge, což jsme také v několika dílech mohli vidět (např. když byl Lenny v nemocnici a Marge mu vyšívala dečku, nebo v jednom gaučovém gagu, kde byla Marge s dětmi za pár let a vedle ní místo Homera seděl Lenny).
Že je starosta Quimby hodně podobný Jiřímu Paroubkovi asi víte. Ale i Lenny Leonard má slavného českého dvojníka. Společné rysy obličeje, styl účesu i hubená postava - to všechno spojuje Lennyho s již zesnulým českým herecm Josefem Kemrem.
Lenny vystudoval vysokou školu (obor jaderné fyziky), jednou se dostal dokonce až na křeslo Montyho Burnse, kde se však moc dlouho neohřál. Homer na něj hrozně dá, stejně jako Vočko, takže co Lenny řekne, to se také udělá… Jeden Lennyho výrok na konec: "Homere, myslím, že bys měl jít k doktorovi. Zdravý člověk určitě nemůže takhle smrdět!"
Celé jméno:Lenford Leonard
Věk:35 let
Poprvé v seriálu:Ve víru vášně (1. série)
Americký dabér:Harry Shearer
Český dabér:Josef Carda
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama