Žij svůj sen*** // !TEST pro všechny moe SB! → TADY

Wše o Jasper Beardley

29. června 2008 v 18:32 | Adrianne |  Simpsonovi, Flandersovi a ostatní..

Jasper Beardley

Tento stařík patří k nejbližším přátelům Abea Simpsona: společně bydlí ve springfieldském domově důchodců. Poznáte ho podle hole, dlouhých vousů a plešky na hlavě. Jasper má, stejně jako všichni jeho kolegové z Domova, přísný harmonogram dne.
Jasper Beradley
Někdy se stane, že si poplete prášky - v tomto případě se mu může přihodit nárůst vousů po celém těle.. Když při pravidelném hraní hry BINGO zahlásí: ,,Zásah, křižník potopen!", všichni staříci se popadají za břicha.
Pro Jaspera je každá lehká výchylka z denního stereotypu úžasnou událostí. Když sestřička oznamovala, že už se o důchodce nebudou dále starat a dodala, že kdo se dožije rána, tak dostane wafle, pronesl: ,,Jů, wafle!"
Jednou dělal suplujícího učitele Líziné třídy. Dětem neustále vyhrožoval výpraskem, proto si sebou nosil jakousi dřevěnou tyč. Ve škole si též přiskřípl vousy do ořezávátka.
Docela důležitou roli v epizodě "Líza z rodu Simpsonů". V Kwik-E-Martu vlezl do chladícího boxu a nechal vzkaz, aby byl v budoucnosti rozmražen. Rovněž nařídil, aby byl ošacen, jak to diktuje móda. Rozmražení přišlo za pár dní, Jasper si však myslel, že už je v budoucnosti.
Věk:91 let
Poprvé v seriálu:Homerova odysea
Originální dabér:Harry Shearer
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama