Žij svůj sen*** // !TEST pro všechny moe SB! → TADY

Wše o Gil Gunderson

29. června 2008 v 18:30 | Adrianne |  Simpsonovi, Flandersovi a ostatní..

Gil Gunderson

Gil je starý dobrý obyvatel Springfieldu, nepyšnící se zrovna dobrou životní úrovní. Nemá štěstí ani v soukromí, ani v práci. Podívejme se mu na zoubek.
Gil Gunderson
Gilův domov není zrovna ideální - bydlí v garáži, ale snad jako jediný člověk žijící právě zde se nechce nikomu pomstít. Vystřídal už mnoho zaměstnání, byl třeba právník (hned poté, co si udělal diplom, začal otravovat lidi) nebo prodavač v autobazaru. I v práci je však smolařem, protože mu kolegové berou klienty.
Větší roli v seriálu měl Gil Gunderson v díle "Kill Gil" (18. série), kde bylo Simpsonovým chudáka Gila, tehdy pracujícího v obchoďáku, velice líto, a tak ho na svátky pozvali domů. Situace se ale docela zkomplikovala, když se Gilovi u Simpsonových začalo líbit, a tak u nich parazitoval i následující měsíce. Pak si sice našel slušnou práci, ale Simpsonovi ho shodili znovu na dno.
Když tento muž naboural s autem do stromu a začal hořet po celém těle, byl nesmírně šťastný. Šlo mu totiž o to, aby shrábl pěkný balík peněz od pojišťovny. Jednou Gil prozradil, že má ženu, která ho opustí, pokud nedonese domů peníze.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama